top of page

İNSANLAR NE DİYOR

Ad, Pozisyon

Ad, Pozisyon

Se.. Y..

depresyon olarak tanımlanabilecek '' mutlu olamama'' sorunum için kendisi ile bir programa basladık. kendisinde en hosuma giden sey akademik kisiligini yansıtabilirken sizin gibi birisi oldugunu hissettirmesi. psikologların bazen karsısındaki insana bir ögretmen gibi hissettirir vefa bey bunu hissettirmedi bana. Hem mesleginin verdigi '' beni anlıyor '' hissi hem de dertlestigim bir arkadaşım gibi candan hissi aynı anda verdi.

E...

Gerçekten kısa bir süreçte bu kadar düsünce yapımın ve hayatımın degisecegine inanmazdım. Gerçekten gittigim her terapi seansında kendime bir seyler katabildim Ahmet Bey sayesinde. Kesinlikle tavsiye ederim terapi alma gibi bir düsünceniz varsa

Y...

Hayatımı olumsuz etkileyen nedenlerden dolayı gittim ve pisman degilim.Kendimle yüzlesmemi saglayan ve bu süreçte sıkılmadan açıklamada bulunan Ahmet Hocam’a tesekkür ederim. Rahatlıkla gidebilirsiniz.

En... Y...


Özellikle pandemi döneminde temizlik takıntım oldukça artmıstı, günde 3-4 saat evi dezenfekte ettigimi biliyorum. Ahmet bey sagolsun takıntımın üstüne gitmemi sagladı. Artık takıntılarımdan büyük oranda kurtuldum.

T... B...

Panik bozukluk sikayetimle basladigim bu terapi surecinde, benim dahi tahmin edemedigim bir esigin otesinde verim aldim.

Yurtdisinda yasamama ragmen, kendisini gerek burada, gerek Turkiyede, ihtiyaci oldugunu dusunen tum danisan adaylarina onerirken, rahatca kefil olabiliyorum.

Me... E...

Ahmet beyle seanslarımıza yeni basladık. Öfke kontrolü için gidiyorum ve az bir zaman olsa da terapiye baslayalı faydasını görüyorum, tavsiye ederim.

bottom of page